MENU

NOVINKY

Novinky

29.09.2020 Hledáme vedoucí zájmových útvarů

Ředitel DDM Prachatice hledá na pozici pedagoga volného času s dílčí pedagogickou činností. Místo: Prachatice Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army oddíl, Mladý hasič Veselé tanečky, Šachy, Rybářský, Šachy, Lanovky, Sportovní Místo: Volary Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army klub Horní Planá, Potápění a vodní záchrana Místo: Netolice Odbornost: znalost vedení ZÚ -Florbal, Billiard Místo: Vimperk Odbornost: znalost vedení ZÚ - ZÚ Youtube, Základy basketbalu, Lední hoke, Cyklistická přípravka, Škola bruslení, Stolní tenis Praxe: minimálně 2 roky Mzda: 120,- Kč/hod. Začátek činnosti: 1. 10. 2020 Rozsah činnosti: 2 hod. týdně Pedagogická způsobilost: dle § 3, § 17 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, středoškolské vzdělání Bc. Jiří Machart, ředitel DDM

Vyrob, postav, namaluj

Jsi doma a my víme, že bys rád byl na kroužku kde se vyrábějí různé věci, malují obrázky a staví stavebnice... Budeme moc rádi, když doma něco sám vytvoří, postavíš nebo namaluješ a pošleš nám fotku. Až se zase sejdme na kroužku, tak si podle tvého návrhu něco vytvoříme společně.
Svůj výrobek vyfoť a fotku nám prosím pošli na emailovou adresu, podle toho kam chodíš na kroužek. Do Prachatic, Vimperka, Netolic nebo Volar.

Děkujeme

Kód 702208
Název Vyrob, postav, namaluj
Místo konání DDM Prachatice
Hlavní vedoucí Jiří Machart
Věková skupina 6-10 let