MENU

NOVINKY

Novinky

29.09.2020 Hledáme vedoucí zájmových útvarů

Ředitel DDM Prachatice hledá na pozici pedagoga volného času s dílčí pedagogickou činností. Místo: Prachatice Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army oddíl, Mladý hasič Veselé tanečky, Šachy, Rybářský, Šachy, Lanovky, Sportovní Místo: Volary Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army klub Horní Planá, Potápění a vodní záchrana Místo: Netolice Odbornost: znalost vedení ZÚ -Florbal, Billiard Místo: Vimperk Odbornost: znalost vedení ZÚ - ZÚ Youtube, Základy basketbalu, Lední hoke, Cyklistická přípravka, Škola bruslení, Stolní tenis Praxe: minimálně 2 roky Začátek činnosti: 1. 10. 2020 Rozsah činnosti: 2 hod. týdně Pedagogická způsobilost: dle § 3, § 17 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, středoškolské vzdělání Bc. Jiří Machart, ředitel DDM

Vánoční dárek

18.12.2020

 

Máme za sebou dobu plnou omezení, možná jsme se na spoustu věcí zlobili, ale byla to také doba plná péče, lásky a starostí o naše blízké. Mnoho z nás svou péči a lásku předávalo těm, kteří to potřebují nejvíce. 
A proto …Zaměstnanci Domu dětí a mládeže Prachatice na pracovišti Vimperk upekli, nazdobili 300 kusů perníčků pro klienty lůžkové části BH Nemocnice Vimperk a.s.. Ty předali do rukou zástupce nemocnice Ing. Petra Jungvirta, ekonomického náměstka s přáním prožití krásných Vánoc a hodně zdraví v roce 2021.  
Dne 9.12. předal ředitel DDM Prachatice  Jiří Machart  řediteli nemocnice v Prachaticích Michalu Čarvašovi 450 keramických srdíček, které v době Covidové vyrobili zaměstnanci DDM Prachatice. Srdíčka jsou určená jako poděkování všem zaměstnancům nemocnice v Prachaticích za jejich práci v dnešní nelehké době. 
Zaměstnanci a děvčata z kroužku Klub seniorů při volarském pracovišti Domu dětí a mládeže Prachatice, vyrobili korálkové náramky s andělskými křídly a lotosy. Tyto dárky předali zaměstnancům  Domova matky Vojtěchy, jako poděkování za péči o klienty, všem popřáli hezké prožití vánočních svátků.