MENU

NOVINKY

Novinky

10.03.2020 Nařízení vlády 10.03.2020

Na základě nařízení vlády ze dne 10.03.2020, rušíme od středy 11.03.2020 činnost všech zájmových útvarů (kroužků) a další aktivity až do odvolání. ředitel DDM Prachatice Bc. Jiří Machart

05.02.2020 Hledáme vedoucí zájmových útvarů

Dům dětí a mládeže Prachatice hledá, pedagogy volného času s dílčí pedagogickou činností - pro tyto zájmové útvary: Mladý hasič, Florbal, Biliard, Youtube, Sportovní všestrannost, Škola bruslení, Hokej, Stolní tenis, Rybářský, Army klub. Máte-li chuť předávat dětem své vědomosti, dovednosti a trávit s nimi část svého volného času ozvěte se prosím, vedoucím pracovišť v Prachaticích, Netolicích, Vimperku či ve Volarech. Kontakty najdete na našich web stránkách. Děkujeme

DDM šije roušky!

22.03.2020 Bohužel jsme na dobu neurčitou museli zrušit všechnu naší činnost na základě nařízení vlády, což už všichni jistě dobře víte. Jedná se o dobu náročnou, přesto právě v tuhle chvíli můžeme pozorovat, jak skvělé je být lidmi, protože kolem nás se roztrhl pytel solidarity. 

Ze dne na den jsme přepnuli, a když se nemůžeme věnovat vám, našim účastíkům akcí a kroužků, rozhodli jsme se pomáhat, jak jen to je v našich silách. Naše pracoviště se pustili do kolotoče šití roušek, a to díky vybavení, které v DDM máme, a také materiáům, které jste nám doposavad donesli a donášíte. 

Do práce se zapojili nejen zaměstnanci jednotlivých pracovišť, ale také externisté a další dobrovolníci, díky kterým se nám už teď povedlo roušky věnovat do několika organizací, firem či skupin, které to v tuhle nelehkou chvíli potřebují nejvíce. 

Za námi je první odpracovaný týden, ale tím to rozhodně nekončí. Šijeme a pomáháme dál.
Děkujeme za každou pomoc

Celý tým DDM Prachatice