25.08.2023 Dotace na úhradu kroužků

Pomáháme s kroužky pro jihočeské děti - dotační program Jihočeského kraje. ​ Bližší informace naleznete na https://krouzkyprojihocechy.cz/

09.05.2023 OP JAK - Šablony v Domě dětí a mládeže v Prachaticích

19.05.2021 Vyrobíme, instalujeme, pozorujeme a zkoumáme

19.05.2021 Projekt IKAP III Jihočeského kraje

Návštěva Muzea čokolády a Lega v Táboře

Nejprve navštívíme muzeum čokolády a marcipánu, při prohlídce se děti dozví historii pěstování čokolády, jak poznat kvalitní čokoládu, jak se čokoláda správně zpracovává, druhá část muzea je zaměřena na zpracování a tvoření z marcipánu. Děti si následně vyzkouší sami práci s marcipánem a vyrobený suvenýr si odnesou domů.
V Muzeu Lega si děti budou moci prohlédnout příběh o celé historii a vzniku Lego kostičky. Muzeum je interaktivní a děti zde naleznou přes 1,5 milionu Lego kostiček.
Výstava je tematicky rozdělena např Lego Technik, Architekture aj. K vidění jsou stovky originálních modelů z celého světa a neustále přibývají další zajímavé, raritní a exkluzivní kousky.
Návštěvu muzea ukončíme v prodejně, kde jsou nabízeny Lego stavebnice, které nejsou běžné v obchodní síti v ČR.
Akci nutno zaplatit do 26.2.2024

Kód 632016
Název Návštěva Muzea čokolády a Lega v Táboře
Termín konání 06.03.2024 07:30 - 16:30