MENU

NOVINKY

Novinky

29.09.2020 Hledáme vedoucí zájmových útvarů

Ředitel DDM Prachatice hledá na pozici pedagoga volného času s dílčí pedagogickou činností. Místo: Prachatice Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army oddíl, Mladý hasič Veselé tanečky, Šachy, Rybářský, Šachy, Lanovky, Sportovní Místo: Volary Odbornost: znalost vedení ZÚ - Army klub Horní Planá, Potápění a vodní záchrana Místo: Netolice Odbornost: znalost vedení ZÚ -Florbal, Billiard Místo: Vimperk Odbornost: znalost vedení ZÚ - ZÚ Youtube, Základy basketbalu, Lední hoke, Cyklistická přípravka, Škola bruslení, Stolní tenis Praxe: minimálně 2 roky Začátek činnosti: 1. 10. 2020 Rozsah činnosti: 2 hod. týdně Pedagogická způsobilost: dle § 3, § 17 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, středoškolské vzdělání Bc. Jiří Machart, ředitel DDM

Nová hra Okolo Dřípatky

"Okolo Dřípatky" je nová rodinná hra, při níž smysluplně strávíte volný čas s dětmi na čerstvém vzduchu a ještě se něco dozvíte! Baví vás pátrání, úkoly a hádanky? Tak čtěte dál.
Pátrací hra v areálu centra ekologické výchovy Dřípatka, která nově sídlí v posledním pavilonu ZŠ Zlatá stezka v Prachaticích, vás nejen provede areálem, ale ještě se u ní něco dozvíte o přírodě. Pátrací hra probíhá každý den od 8-18 h, kdy je areál otevřen (vstup brankou z ulice Volovická), je zdarma a na děti dokonce čeká malá odměna! Pátrací listy a instrukce se dozvíte u vchodu. Úkoly jsou vhodné pro děti 3- 12 let (pro mladší děti za pomoci rodičů). Hra startuje 9.3. 2021 a můžete ji s rodinou absolvovat i o víkendu. Se svými zážitky z pátrání se můžete podělit na FB.

Kód 802004
Název Nová hra Okolo Dřípatky
Termín konání 22.03.2021 00:00 - 30.06.2021 00:00
Místo konání CEV Dřípatka
Hlavní vedoucí Mgr. Irena Vacková
Sraz účastníků vchod z ulice Volovická